KARCOMICS MAGAZINE Banner

 
 

Merhaba Karikatürcü Dostlar,Bugün ve Saat KARcomics Sitemize Hoşgeldiniz

 

ISMAILKARTOONS

Updated/Yenilenme :

Sık Kullanılanlara Ekleyiniz/Add Favorite

Cartoon Contests-Karikatur Yarismalari- Cartoon competition

YARIŞMANIN KONUSU VE AMACI: Türk Nefroloji Derneği ile Karikatür Vakfı’nın işbirliğiyle düzenlenen “Organ Bağışı” konulu karikatür yarışmasının amacı karikatür sanatçılarının organ bağışı konusunda dikkatini çekmek, onların çizgileriyle desteğini alarak, bu konuda toplumun duyarlılığın artırıp organ bağışını özendirmek, “Organ Bağışı” bilincinin gelişimini ve yaygınlaşmasını sağlamak.
YARIŞMAYA KATILIM KOŞULLARI: Yarışmaya tüm profesyonel ve amatör karikatürcüler, “Organ Bağışı” üzerine çizecekleri karikatürle katılabilirler.
*Karikatürler A4 ya da A3 boyutlarında istenilen teknikle, siyah beyaz, renkli olarak çizilebilir.
*Karikatürcüler, en çok üç orijinal karikatürle ve dijital ortamda hazırlanmış ıslak imzalı 3 karikatürle yarışmaya katılabilirler. Yarışmacılar karikatürlerin arkasına ad-soyadlarını, telefonlarını ve adreslerini yazmalıdırlar.
*Yarışmacılar, karikatürlerini, en geç 1 TEMMUZ 2010 tarihine kadar “Karikatür Vakfı, PK:364 Yenişehir Ankara” adresine göndermelidirler.
*Yarışmanın tek BÜYÜK ÖDÜLÜ 5000 TL ve kuruluşların plaketleridir. Ödül alan karikatür sanatçısı, Eylül 2010 içinde Antalya'da açılacak sergiye davet edilerek sergi açılışında ödülünü alacaktır.
*Seçici Kurul tarafından seçilip, karikatürleri katalogda yer alan karikatürcülere katalog gönderilecektir.
*Karikatürler geri gönderilmeyecek ve basım yayın hakkı Türk Nefroloji Derneği’nin olacaktır.
*Yarışma Sonuçları 20 Temmuz 2010 tarihinde Türk Nefroloji Derneği’nin ve Karikatür Vakfı’nın internet adresinden duyurulacaktır.

11 Mayıs 2010 16:07 / akdagsaydut

ismailkar e-mail

BACK Back-Geri Back-Geri GERI

 

KARCOMICS MAGAZINE Web Site Copyrighted 2000-20109© By Ismail Kar All right reserved.